Poszukiwanie szczęścia, czyli miłość przez internet

miłość przez internet poszukiwanie szczęścia

Miłość przez internet i poszukiwanie szczęścia

Na miłość przez internet nie każdy się odważy. Od nastolatków do starszyzny, poszukiwanie szczęścia czasami przebiega z wielką determinacją co sprawia, że wśród milionów ludzi nie czujemy się samotnie. Brak czasu przestaje być problemem. Miłość obezwładnia, uczucie wciąga, życie nabiera sensu.

Sieć to miejsce, gdzie miłość pokonuje wszelkie bariery. Zdecydowanie twierdzę, że tak. Nie mają znaczenia strefy czasowe, wielkość kontynentu, czy temperatura powietrza. Gdy dorastamy, życie jak tocząca się kula śnieżna nakłada na nas coraz więcej obowiązków. Praca, dom, nauka,…wszystko jest ważne i ważniejsze. Ulegamy temu pędowi. Poszukiwanie szczęścia wewnętrznej miłości schodzi na plan boczny. Brakuje czasu na spotkania ze znajomymi, na założenie rodziny, na danie siebie… Sieć jest miejscem, gdzie brak czasu przestaje być problemem. Zaczyna nas wciągać, znajomość przez internet jest dla nas odskocznią, a miłość nabiera sensu.

Jeżeli wiesz, jaki portal randkowy wybrać, to Internet jest skutecznym narzędziem do rozwiązywania wielu problemów, w tym samotności i miłości. To spotkania dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie musisz czekać do siedemnastej, aż wyjdziesz z pracy, nie musisz czekać na weekend, aby wybrać się na dyskotekę w poszukiwaniu miłości. Nieważne czy minęła północ, czy właśnie zaczyna się niedzielny poranek? Portal randkowy działa non stop, e-maila możesz wysłać zawsze i o każdej porze. Nie musisz martwić się, czy druga osoba ma akurat wolny czas. I tak odbierze wiadomość i odpisze w dogodnym dla siebie momencie. Brak czasu przestaje przeszkadzać, taka znajomość przez internet odpowiada wielu osobom. Dzięki temu nawet bardzo zajęci i zapracowani mają szansę na miłość przez 24 godziny na dobę.

Miłość przez internet to dla niektórych wygoda. Jest wiele czynników wpływających na to, że wybieramy internet, angażując się uczuciowo.

Czy można znaleźć prawdziwą miłość przez internet?

Tak jest łatwiej. W rzeczywistości, niektórym osobom jest trudno podejść do nieznajomej osoby na ulicy i zacząć rozmowę. Internet daje bezpieczną możliwość poszukania odpowiadającej nam osoby, np. o podobnych zainteresowaniach czy usposobieniu. Bez wychodzenia z domu, możemy liczyć na to, że miłość przez internet nas sama znajdzie. Lepsze, szczęśliwe jutro, mamy w zasięgu klawiatury.

Można poznać kogoś nie oglądając się w przeszłość, a popełniony błąd czy gafa, nie boli tak jak „face to face”. Szybciej uzyskujemy przebaczenie. Miłość przez internet daje poczucie zrozumienia, można budować wzajemne relacje na kilku zdaniach czy opiniach. Poznajemy więcej osób, co może nas jedynie upewnić, że to właściwe miejsce na poszukiwanie szczęścia i znalezienie pokrewnej duszy.

Nie tracimy czasu i energii na nudne często imprezy czy wieczorki towarzyskie, w celu spotkania potencjalnego partnera. Nie każdy jest śmiały i „złotousty”, za to pisanie przychodzi mu łatwiej. Oszczędzamy sobie stresu związanego z bezpośrednim spotkaniem. Nikt od razu nie skasuje nas za wygląd fizyczny. W świecie wirtualnym nie odczuwamy takich kompleksów. Poszukiwana miłość przez internet daje nam ten komfort, a w obliczu prawdziwej miłości okazuje się, że kilometry przestają być przeszkodą

Jest wiele osób, którym internetowa miłość pozwoliła uwierzyć w szczęście, zmieniając szare kolory na barwną tęczę. Dlaczego więc, nie masz wierzyć w to, że znajomość przez internet może narodzić uczucie, a samotne wieczory zamienić w lawinę miłosnych słów, których tak Ci brakuje. Miłość jest w każdym, także i w Tobie, pozwól się jej wydostać i obdaruj nią kogoś, kto też jej potrzebuje. Korzystanie z internetu to nic złego, a właściwie konieczność, aby nie czuć się zaganianym samotnikiem, w świecie pełnym ludzi.

Zachęcam do komentarzy.

 

poznampana.pl – są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże (Buck Pearl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *