Jasne oznaki końca miłosnego związku

oznaki końca miłosnego związku

Kiedy Twój partner wysyła oznaki końca miłosnego związku

Kiedy jesteś w związku i nie masz pewności, czy partner jest w złym nastroju, czy są to oznaki końca miłosnego związku, jesteś zdezorientowany. Dobrą wiadomością jest to, że każdy związek ma taki dzień lub stresujący tydzień, gdy coś jest nie tak. Jednak, nadchodzi czas, aby przyjrzeć się bliżej sytuacji i wyciągnąć wnioski.

Twój partner  ostatnio szybko się złości, grymas nie schodzi z twarzy, ignoruje Twoją obecność, a ty nie wiesz dlaczego. Wszystkie zachowania mogą być wskazówką, że koniec związku blisko, jednak czasami umysł dodaje wyobraźni, dlatego zwróć uwagę na…

Oznaki końca miłosnego związku

Smutne, ale prawdziwe – partner myśli o zakończeniu związku. Ma jednak zbyt mało odwagi, aby powiedzieć Ci to wprost. Wybiera drogę domysłu, licząc na Twoją inteligencję.

Zachowuje się jak winny, ale sprawiedliwy
Jest kilka stereotypów, które powinny sygnalizować dzwonki alarmowe:
…chyba, nie możemy być…,
…nasze relacje nie powinny być tak…
…być może jesteśmy zbyt różni…
…to nie jest jak myślisz…
Każde z tych denerwujących stwierdzeń powinno dać ci do zrozumienia, że Twój partner stara się powiedzieć, że już jest w połowie drogi rozstania. Zakończenie związku nie przychodzi łatwo i normalnie mamy wątpliwości, co do podjęcia właściwej decyzji. Sugerowanie wskazówek otwiera drzwi, aby zobaczyć reakcję z partnerem i stworzyć podstawy do rozpadu. Zrób mu przysługę i powiedz, że wiesz, co się dzieje. Gra na zwłokę nie pomoże, będziesz czuć się z tym źle. Stwierdzenie znajomości tematu sprawi, że sytuacja się rozjaśni.

Już nie jesteś priorytetem w jego życiu
Kiedy partner przestaje mieć czas dla Ciebie i ochotę bycia z Tobą, wiesz, że związek oparty jest na systemie podtrzymywania życia. Być może musisz być tą połową, która ma odwagę wyciągnąć wtyczkę. Słuchanie o tym, jak jest bardzo zajęty pracą, rodziną, przyjaciółmi i innymi obowiązkami, jest do bani. Jeśli dodaje „spotkamy się wkrótce”, ręce opadają. Po prostu, powiedz partnerowi, że to nie jest to, na co się umawialiście. Myśl realnie.

Zawsze możesz powiedzieć, że będziesz kontynuować związek, jeśli nadal będziecie chcieli, można spróbować jeszcze raz. Ale,… wiele sytuacji musi się wyprostować. Pamiętaj, że kiedy komuś naprawdę zależy na Tobie, umieszcza cię na szczycie listy codziennych zadań i znajduje czas dla Ciebie. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby Cię zobaczyć, bo bardzo za Tobą tęskni. Jeśli tak się nie dzieje, to w porządku – znajdź kogoś, komu Ciebie brakuje.

Przestał pytać jak minął dzień
Zdrowy związek polega na wzajemnym pomaganiu sobie, rozmowach w trudnych, jak i dobrych dniach. Kiedyś wspólne rozmowy były najważniejsze, a zainteresowanie sobą to jedyna rzecz, która sprawia, że relacje są wyjątkowe. Brak zainteresowania tym, co się dzieje z Tobą, jest sygnałem, że ktoś chce zakończyć związek. Już nie jest jak zawsze…Nagle osoba, z którą jesteś w związku, przestaje dbać o to co lubisz robić, nie interesuje się tym co dzieje się w Twojej pracy. Jeśli tak się dzieje, może to być sygnał, że związek kieruje się w siną dal. Flaga została wciągnięta na maszt, a oznaki końca miłosnego związku, głęboko ranią.

Daleko Wam do siebie, buduje dystans
Możecie siedzieć obok siebie, ale na tym kończy się Wasza bliskość. Czegoś brakuje. Bo, nie o odległość w przestrzeni tu chodzi, daleko Wam do więzi emocjonalnego zaangażowania.
A o co chodzi…telefony milczą lub są rzadsze i krótsze. Rozmowa „się nie klei”, jest mało wiążąca, bardziej poczucie obowiązku mówienia niż pragnienie. Już partner nie jest tak podekscytowany rozmową, jak wcześniej nie zabiega o przedłużanie jej. Zanim się zorientujesz, nie będziesz wiedzieć nawet, co się z nim dzieje. Dystans powoduje dystans i ostatecznie komunikacja przestaje istnieć. Zanim to się stanie, przełam to milczenie.

Sprzeczka to normalka
Każdy jest mniej cierpliwi i skłonny do kłótni. Jeżeli, chcemy być ze sobą, z łatwością można ominąć małe problemy, ale odwrotnie, nie da się. Więc,… sytuacja stresowa i rozdrażnienie narasta. Dlatego, jeżeli partner nie chce podtrzymywać związku, tylko zerwać z Tobą, będzie obojętny na rozwiązania i kłótliwy. Kiedy nic go nie wzrusza, zastanów się, po co zawracać sobie głowę takim partnerem i związkiem

Brakuje gorących randek
Nadszedł weekend, a siedzisz w domu. Co prawda, nie wszyscy wychodzą się pobawić. Ale jeśli, jesteś na początku związku i nie wychodzisz przez cały weekend, sprawy mogą być nieco niestabilne. Podobnie, jeśli nie wychodzisz z partnerem zbyt często. Jeśli przez cały tydzień nie masz wiadomości od partnera, sprawdź, co słychać i dlaczego tak się dzieje.

Powoli się odsuwacie
Jeśli chce się zakończyć seksualną przyjaźń lub przypadkowy związek randkowy, wystarczy wszystko zminimalizować w czasie. Połączenia i SMS-y rzadziej odbierać, stać się mniej dyspozycyjną osobą, unikać spotkań ze wspólnymi znajomymi, rzadko razem wychodzić, itp. Nie zawsze jest to dobra droga, ale z pewnością dobra metoda, jeśli druga połowa jest wybuchowa i bezpośrednia. Jeśli tak się dzieje, nagle uświadomisz sobie, że jesteś ostatnią osobą do podzielania się, nawet myślami. Musisz szczerze powiedzieć sobie, że ten związek jest na drodze rozpadu. Oczywiście nie jest to dobra wiadomość, ale jeśli siedzisz w czymś, co działo się przez kilka miesięcy, to czujesz i wiesz. To się zaczyna, to może być to, co się dzieje, nastaje czas rozłąki.

Narasta uczucie strachu
Tak, to nie jest dobry znak, gdy zaczynasz obawiać się, jak spędzicie razem czas. To jest to uczucie, że coś zupełnie nie pasuje. Ciągle zastanawiasz się, czy z Tobą zerwie. Cóż, oszczędź Wam kłopotu i podnieś rękawicę. Kiedy wszystko, jest jak jest i wygląda na to, że partner prowokuje sytuacje, zapytaj co myśli o przyszłości Waszego związku. Pewność jutra, da Ci prawo podjęcia właściwej decyzji i osłabi strach.

To grupowe randki
No dobrze, wychodzisz, ale partner ogranicza jakość randki. Stara się planować grupowe wypady, ogranicza czas, w którym samotnie, we dwoje spędzacie chwile. Jest duże prawdopodobieństwo, że stara się zakończyć ten związek. Brak kontaktu fizycznego i seksu to koleje czerwone światło. Nie ignoruj tych znaków – mów o tym, zanim sytuacja się pogorszy.

Nie ma przyszłości
Jeśli przestajecie robić plany na przyszłość to oznaki końca miłosnego związku. Jeśli partner odmawia rozmowy na temat…, to jest wyraźny brak zaangażowania, a sprawy mogą się tylko pogorszyć. Oszczędź sobie bólu serca.

Postawa asekuracyjna i obronna
Brak jakiejkolwiek komunikacji i postawa obronna, wręcz bojowa, gdy zwracasz na coś uwagę. Jeśli ktoś nadal chce pozostać w związku, będzie chciał zmienić swoje zachowanie, gdy partner wskazuje problem.
Być może, naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że jego zachowanie się zmieniło. Partnerzy są gotowi rozmawiać o obawach bez atakowania drugiej strony. Powstrzymanie się od rozmowy lub brak zmian w zachowaniu partnera, nie jest dobrym znakiem. Wyjaśnij zmiany, które wyczuwasz w związku.

Jest jak duch
Zamiast stawić czoła rzeczywistości i potencjalnym konfliktom, budowana jest bariera przeciwdźwiękowa. Rozmowa zmienia się w monolog. Komunikacja staje się niejasna lub jej brak, zostaje ograniczona do – NIE, NIE, NIE!. Ludzie, którzy unikają trudnych rozmów, stopniowo zamykają się emocjonalnie i potem znikają fizycznie. Jeśli nie możesz dotrzeć do partnera, bez względu na to, jak bardzo będziesz się starać, to bardzo wyraźny i pewny znak, że twój partner chce zakończyć związek. To nie jest miłe, szczególnie, jeśli się spotykasz od jakiegoś czasu.

Jest drobiazgowy i czepialski
Jeśli partner jest nerwowy i marudny w najmniejszej sprawie, prawdopodobnie jest nieszczęśliwy, ale nie mówi tego bezpośrednio. Może to być ogólne niezadowolenie lub niezadowolenie z pracy, ale jeśli ciągle neguje Twoje zachowania , to dobry dowód na to, że jest nieszczęśliwy w tym związku. Bez względu wszystko, wymaga to rozmowy i rozłaki, zanim sprawy wymkną się spod kontroli.

Brak intymnych kontaktów
Jeśli intymność w twoim związku została zastąpiona przyjaznym przekomarzaniem lub dowcipem, jest to wyraźny znak, że coś jest nie tak. Aby związek trwał, ważne jest, aby utrzymać iskrę. Twój partner może czekać, aż płomień powoli się wypali. Oznaki końca związku partnerskiego są wyraźne i dobitnie pokazane.

poznampana.pl – „Nie czekaj, pora nigdy nie będzie idealna” (Napoleon Hill)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *