Skuteczne uwodzenie kobiet – dotyk i kontakt fizyczny (cz.3)

dotyk i kontakt fizyczny

Uwodzenie kobiet przez dotyk i kontakt fizyczny

Intymność, namiętność, zaangażowanie to pozytywne uczucia i wywołują przywiązanie, bliskość i wzajemną zależność partnerów od siebie. Dotyk i kontakt fizyczny wzmagają podniecenie, szczególnie, gdy towarzyszy temu romantyczna atmosfera. Jak uwieść kobietę, zanim ona nawet zda sobie z tego sprawę?

Ten post to kontynuacja tematu uwodzenie kobiet. Dowiesz się trochę więcej o tym, jak wpływać i przekonywać innych dotykiem … nie wspominając o flircie, budowaniu atrakcyjności i ożywianiu związku. Jeśli nie widziałeś, wcześniejszych wpisów:

Kobiety nie są trudne do odczytania. Większość facetów, próbując uwieść dziewczynę, stara się zbyt mocno niszcząc swoje szanse. Wypowiadają niewłaściwe słowa, w nieodpowiednim momencie lub zbyt wcześnie pokazują swoje intencje flirtu.
Jeśli chcesz wiedzieć, jak uwieść kobietę, pierwszą rzeczą, na której musisz się skupić, jest budowanie chemii seksualnej. Nie mów, że próbujesz ją mieć w łóżku. Kiedy zastanawia się nad Twoimi intencjami, ominiesz obronę i sprawisz, że będzie Cię pożądać seksualnie.

Jeśli chcesz uwieść dziewczynę, albo sprawić by Cię polubiła, musisz być facetem, który potrafi przyciągnąć uwagę dziewczyny. Jeśli nie umiesz być typem faceta, który potrafi z łatwością zaimponować dziewczynie, nadal możesz uwodzić dziewczynę, ale będzie o wiele trudniej zdobyć jej zalotną uwagę. Jeśli umiesz być facetem, którego pragną i pożądają kobiety, uwodzenie ich jest tak łatwe, jak lista zakupów.

Ale nawet jeśli nie jesteś takim typem faceta, spróbuj wykonać kilka czynności. W końcu wystarczy kilka kroków, żeby się zorientować, czy pójdziecie do łóżka. Więc, dlaczego nie próbować, prawda?

Wszystkie kobiety mają swoje własne preferencje, jeśli chodzi o randki lub rozmowę z facetem. Jeśli zachowasz się właściwie i zagrasz dobrymi kartami, możesz uwieść dowolną kobietę i sprawić, że będzie chciała spać z Tobą w ciągu kilku dni.

11 prostych ruchów, aby dotyk i kontakt fizyczny uwiódł całkowicie kobietę

Po prostu wykonaj te naprawdę proste kroki i zachowania, a będziesz w doskonałej sytuacji, by ją uwieść i zabrać do łóżka. Nawet, jeśli jest kilku innych facetów, którzy próbują zwrócić jej uwagę w tym samym czasie, Ty okażesz się tym jedynym. Będzie chciała, aby to Twój dotyk i kontakt fizyczny z Tobą, dał jej przeżyć piękny seks. Jak we wszystkich działaniach, musisz mieć podstawową wiedzę, dlatego…

Zbliż się do niej rozmową

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to poznać ją lepiej. Postaraj się, aby rozmowa jej pomogła. Nie tylko spraw, że poczuje się dobrze, nie tylko pochlebstwa, ale pomóż jej stać się naprawdę szczęśliwą i zadowoloną. Miej jasny cel mówienia.

Bądź nią zainteresowany i ciekawy jej odczuć. Nie tylko słuchasz, chociaż słuchanie bardzo pomaga. Spróbuj dowiedzieć się, co ją wyróżnia. Zadawaj wiele otwartych pytań (nie można odpowiedzieć tak lub nie). Wyobraź sobie, że doświadczasz tego, co ona opisuje. Jak byś się czuł, gdyby się to przydarzyło Tobie? To jest empatia (dowiedz się więcej o empatii). Tak więc, zadawaj pytania i odkrywaj jej uczucia, np.: „Ja bałbym się, a Ty nie? lub „Musiałaś być zdenerwowana”. Zwróć szczególną uwagę na wszelkie wypowiedzi uczuć.

Nigdy nie mów jej, co powinna myśleć, ani nie sprawiaj, że czuje się w błędzie. Nie podważaj jej w żaden sposób. Utrzymuj rozmowę bardziej na temat uczuć, a mniej na temat opinii. Uczucia są rdzeniem bliskości. Kiedy się komunikujesz, staraj się przekazywać uczucia, a nie swoje opinie. Ujawniaj swoje odczucia, a odwzajemni się tym samym. Rozmawiaj bardziej na temat osobistych doświadczeń, a mniej na temat „wydarzeń na świecie”, nawet jeśli to interesujące Cię tematy.

Bądź szczery, sympatyczny, ciepły i przyjazny. Nie mów nieszczerych pochlebstw, ani w żaden sposób nie oszukuj jej, nawet z „dobrego powodu”. To dość ważny etap. I tu właśnie możesz dowiedzieć się, czy się ociepla, czy się od Ciebie oddala. Spróbuj dowiedzieć się więcej o niej i rzeczach, które lubi. Rozmawiaj z nią i lepiej ją poznawaj.  Staraj się związać z czymś, co Was interesuje. Jeśli to, co mówisz, zacznie działać, będzie cieszyć się rozmową. Powiedz jej coś osobistego i zobacz, jak reaguje. Jeśli odwzajemni się, wiesz, że budujesz zaufanie.

Fizyczne uwodzenie, zainicjuj dotyk i kontakt fizyczny

Dotyk to kluczowy element uwodzicielskiego wieczoru, więc znajdź wymówki, by ją dotykać:

   • przytul ją na powitanie i stwórz precedens dla kontaktu fizycznego.
   • usiądź obok, dotykając ramionami lub udami, a nie naprzeciwko niej.
   • poklep ręce lub dotknij jej ramion, aby przyciągnąć jej uwagę lub skomentować
   • weź ją za rękę lub pod łokieć, aby przejść z nią w inne miejsce (np. do drugiego pokoju)
   • każde „przypadkowe” dotknięcia, takie jak wyciągnięcie ręki sięgającego po coś, mają wpływ na przyciąganie

Pozwól sytuacji rozwijać się powoli, niczego nie rób zbyt szybko. Pierwszy pocałunek powinien być łagodny, nie pełny. Pozostaw więcej na drugi raz. Spróbuj poznać styl jej całowania. To daje ci wskazówkę, co może jej się podobać.
Jeśli próbujesz uwieść kogoś, z kim jesteś od dawna, podejmij inicjatywę w nieoczekiwanych miejscach. Nie będzie nudno i unikniesz rutyny. Spróbuj, może w kuchni, pod prysznicem… Jeśli chcesz „ożywić” istniejącą intymną relację, całuj ją często, dotykaj jej szyi, co może wywoływać namiętność. Często też, ściskaj i przytulaj, np.: gdy gotuje, oglądając telewizję, w łóżku ocieraj stopami o jej stopy, przytulaj bez powodu. Zbyt często pary szukają seksu pod koniec wieczoru, kiedy dotykanie jest nieobecne przez cały dzień.

Dobra rada – wpływaj na dotyk. Jeśli chcesz, aby ktoś coś zrobił … dotknij osobę zanim zapytasz, przykłady:

   • dotknij ręki lub ramienia, gdy powiesz im np.: o fajnym miejscu, do którego chcesz, abyście poszli na obiad
   • dotknij ramienia lub pleców, prosząc ją, aby kupiła…drinka, obiad, prezent
   • szybko przytul i pocałuj, zanim poprosisz ją, aby coś zrobiła np.: wyprasowała koszulę

Strefy erogenne wrażliwe na dotyk i kontakt fizyczny

Skup się na strefach erogennych. Są częściami ciała, które stymulują pożądanie seksualne, gdy są dotykane, całowane, lizane lub w inny sposób pieszczone. Nie wszystkie strefy erogenne są takie same, ale są obszary wrażliwe dla wielu kobiet:
Szyja i uszy – mają wiele zakończeń nerwowych i na ogół nie są dotykane w ciągu dnia. Mogą dobrze reagować na pocałunki, ssanie, lizanie i delikatne gryzienie.
Głowa i stopy – są dla wielu ważnymi strefami erogennymi. Delikatny masaż głowy lub stóp może pomóc w poruszaniu się.
Usta – podczas całowania skup się na nich. Spróbuj lizać, delikatnie je obcałowywać, lekko gryźć i ssać.
Brzuch, dolny grzbiet i wewnętrzne uda – są również wrażliwe na dotyk. Wiele kobiet czerpie przyjemność seksualną z tego, że się tu dotyka

Poruszaj się powoli do przodu. Uwodzenie polega na utrzymaniu pożądaniu na wodzy. Poruszanie się zbyt szybko może sprawić, że poczuje się niekomfortowo. Zwróć uwagę na to, co chce, co jej się podoba. Staraj się być w zgodzie z jej potrzebami, ale przyjemne dla obu stron. Od czasu do czasu przerwij i zapytaj, czy jest dobrze.  Zwróć szczególną uwagę na to, jak reaguje na dotyk, w różnych miejscach ciała.

Przyciąganie jest budowane poprzez dotyk i kontakt fizyczny, musisz dotykać w odpowiedni sposób. Znajdź wymówki, możliwości i sposoby, aby dotykać tak często, jak to możliwe. Poczuj się komfortowo dzięki dotykowi  zwiększając siłę uwodzenia i przyciągania.

Przejście od intymnego, kochającego dotyku do seksualnego wzruszenia wymaga nieco więcej czasu i prywatności. Jeśli jednak będziesz postępował zgodnie z ogólnymi wskazówkami, przejście do seksu będzie łatwe. Wystarczy potem zwiększyć pasję całowania, użyć języka. Całuj i pieść bardziej wrażliwe części – w tym szyja, piersi. Przenoś ręce na dolną część pleców, tył, uda…. Przechodź do gry wstępnej i seksu. Co robić dalej już wiesz sam…

To wszystko działa również w relacjach długoterminowych. Jeżeli, nie próbujesz zbyt szybko przeskoczyć do seksualnego dotyku, a z namiętnością i czułością budujesz dotyk i kontakt fizyczny, zainteresowanie seksualne rośnie. Inaczej trudno jest pokonać dystans, obezwładnić umysł i ciało, doprowadzając do szalonego seksu. Powodzenia.

 

poznampana.pl – „Każda kobieta to fortepian – tylko trzeba umieć grać.” (Gabriela Zapolska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *