Ciekawy profil randkowy to sztuka uwodzenia słowem

ciekawy-profil-randkowy

Ciekawy profil randkowy przyciąga facetów

Jeśli chodzi o randki internetowe, Twój profil jest wszystkim dla Ciebie. Ciekawy profil randkowy to podstawa. To pierwsze odbierane wrażenie będzie powodem, że ktoś zdecyduje się z Tobą skontaktować lub nie. Stworzenie doskonałego profilu, który wyróżni Cię od reszty kobiet, będzie pierwszym krokiem w uzyskaniu odpowiedzi, których szukasz. Poszukiwanie miłości, będzie dla Ciebie już tylko miłym wspomnieniem.

Portal randkowy jest pełen ludzi, chętnych do randki online, tylko każdy chce trafić na swoją” pokrewną duszę”. Ty z pewnością taką też jesteś dla kogoś. Wyróżnianie się, to nie standard ani tuzinkowość, masz być unikatowa na portalu randkowym i randce online, a wszystko będzie Ci sprzyjać.

Jak stworzyć ciekawy profil randkowy

Bądź sumienna i interesująca

Pozostawienie profilu pustym nie jest w dobrym tonie. Mogłoby świadczyć o tym, że nie jesteś zainteresowana randkami. Może też na kimś wywrzeć wrażenie osoby leniwej. To prowadzi do porażki. Randki internetowe są po to, aby się pokazać z jak najlepszej strony. W wielu przypadkach mężczyźni przeglądający Twój profil, będą chcieli wiedzieć coś o Tobie przed wysyłaniem wiadomości. Ciekawy profil randkowy zbliży Cię do spełnienia marzeń o idealnym facecie. Wypełnij najwięcej jak możesz w swoim profilu randki online, będąc przy tym sumienną, interesującą i uczciwą w swoich odpowiedziach. Kłamstwo w sprawie niektórych aspektów Twojego życia, może okazać się niewygodne w przyszłości, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na dalszą znajomość.

Podczas tworzenia profilu, staraj się trzymać z dala od standardowych odpowiedzi, można takie zobaczyć w każdym innym profilu randki online. Dobrym pomysłem może okazać się, przeczytanie kilku profili innych kobiet i szukać jakiegokolwiek wzorca nieprzeciętnych odpowiedzi. Tworzenie profilu przyciągającego wzrok i to, że nie jest nudny, pokazuje Cię jako osobę interesującą, a może i zabawną. Zanim rozpoczniesz czat z kimkolwiek, już możesz zyskać w oczach przyszłych kandydatów. Ciekawy profil randkowy to sztuka uwodzenia słowem.

Wyróżniaj się, ale nie zaznaczaj wszystkich swoich wad

Portal randkowy ma swoją magię oddziaływanie na każdego. Niektóre bardziej otwarte osoby chciałyby pokazać wszystkie swoje wady, aby później ktoś się nie zawiódł. Chociaż wspaniale jest być uczciwym wypełniając swój profil, nie trzeba spowiadać się ze wszystkich swoich wad, ani z tego wszystkiego, co zdarzyło się w Twoim życiu. Ciekawy profil randkowy to nie spowiedź w konfesjonale, a portal randkowy to nie kościół, gdzie szukasz rozgrzeszenia, dlatego musisz zachować umiar w opisie i wyznaniach. Profil pełny zaniżonych wartości pokaże, że nie masz pewności siebie, a jako pierwsze wrażenie, może odstraszyć niektórych potencjalnych zalotników. Przemyśl dobrze zanim ogłosisz to całemu światu!

Nikt nie jest doskonały, ale przy tworzeniu swojego profilu, staraj się być pochlebna dla siebie, a jednocześnie trzymać się prawdy. W większości przypadków, wiele z tych wad, które myślisz, dla kogoś nimi nie są. Po prostu pozwól zadecydować o tym komuś, kto zainteresuje się Tobą. Randka to piękne przeżycie, na portalu randkowym spotykają się różni zagubieni w tłumie. Ciekawy profil randkowy wyróżni Cię i zaimponujesz nie jednemu facetowi.

Pokaż przynajmniej jedno zdjęcie

Nawet jeśli nie myślisz o sobie, że jesteś sex bomba, umieść swoje zdjęcie w poście. Randka internetowa, nie jest tak zupełnie randką w ciemno. Każdy lubi popatrzeć, zresztą wtedy też uruchamiają się różne doznania. Znasz przysłowie …”każda potwora ma swojego amatora”…więc, nie myśl nad sobą tylko zrób to. To co dla innych jest ładne albo piękne, jeszcze innym wydaje się tylko przeciętne lub nawet brzydkie. Każdy z nas inaczej odbiera, ma inny gust, inne spojrzenie na rzeczywistość. Inaczej mówiąc, każdy jest ładny czy przystojny na swój sposób i oceniają to inni nie my. Randka to nie wybór Top Modelki, więc pomyśl o sobie w normalnych kategoriach!
Wielu ludzi, zarówno mężczyzn jak i kobiet, nie skontaktuje się z profilem, który nie ma zdjęcia. Mogą nawet nie odpowiadać na wiadomości od Ciebie. Jeżeli nie ma umieszczonego żadnego zdjęcia pomyślą, że masz coś do ukrycia lub będą myśleć najgorsze. Jasne, dobrze oświetlone zdjęcie pokazuje, że czujesz się komfortowo ze sobą i wielu mężczyzn z pewnością doceni to.

Dobrze jest być otwartym, bezpośrednim, ale staraj się nie brzmieć zbyt przemądrzale i nie bądź od razu zbyt wymagająca. Utrzymanie lekkiego i przyjaznego tonu profilu, da Ci więcej korzyści. Będzie wydawał się przystępny i ogólnie da Ci większą liczbę odwiedzin, a tym samym odpowiedzi na Twoje posty. Wśród nich może być Twój kandydat. Będziesz o kilka kliknięć od niego.

Czy te rady mogą pomóc? Dodaj swoje zdanie w komentarzu.

 

poznampana.pl – człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu (Mark Twain)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *