Jak skutecznie uwieść kobietę korzystając z jej własnych trików (cz.1)

Jak skutecznie uwiesc kobiete

Jak skutecznie uwieść kobietę jej własną bronią

Są mężczyźni,którym poznanie i zdobycie kobiet nie sprawia żadnego problemu. Wiedzą jak skutecznie uwieść kobietę, wykorzystując ich fizyczne i psychiczne potrzeby. Każda z płci je nie ma. Ba, są nawet bardzo kompatybilne. Jeśli chcesz uwieść kobietę, spędź czas na poznawaniu jej, stwórz odpowiednią atmosferę i nie spiesz się, zachowując powściągliwość. Poruszając się po tych obszarach, opanujesz pozorną tajemnicę tej sztuki, z którą tak naprawdę kobiety się rodzą . Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykorzystał kobiece metody i triki, które kobiety sprawdziły pewnie na Tobie i zadziałały.

Zbytni pośpiech, nie będzie sprzyjać rozwojowi namiętności i prawdziwemu uczuciu.
Uwodzenie, wymaga cierpliwości. W trzech dużych krokach i w dużym skrócie wygląda to tak:
– poznanie podstaw uwodzenia,
– tworzenie atmosfery uwodzenia
– fizyczne uwodzenie,
to droga, którą poznasz, abyś zdobywał kobiety jakie chcesz. Każdy mały krok będzie przybliżał Cię do niej i upewniał, że jesteś dla niej tym odpowiednim facetem.

Nie mam pojęcia, na ile wskazówki, o tym jak skutecznie uwieść kobietę, są zgodne z Twoją osobowością. Wiem jednak, że sprawią Ci przyjemność i poczucie dobrze spędzonego z nią czasu. Więc, nie traćmy więcej czasu, zaczynajmy…

Założenia i podstawy każdego uwodzenia

Nie spiesz się
Uwodzenie to kwestia wyczucia czasu. Częścią tego, co sprawia, że człowiek chce innej osoby, jest wyczekiwanie i nuta wstrzemięźliwości. Kiedy spotkasz kobietę, którą jesteś zainteresowany, wstrzymaj konia. Początkiem dobrego posunięcia jest, więcej słuchaj niż sam mówisz. Nie ujawniaj swojego zamiaru od razu, może to zniechęcać. Przynajmniej na początku znajomości urok osobisty ma być na pierwszym planie, nie bądź wylewny .

Gustowny własny styl
Jeśli chcesz, aby kobieta cię zauważyła, musisz ubierać się jak najlepiej. Pracuj nad przebieraniem, aż osiągniesz satysfakcję i zadowalający Cię wygląd. Spodziewasz się spotkać z kimś, kogo masz przyciągnąć do siebie.
Przed wyjściem weź prysznic i dobierz wyrafinowany zapach. Tylko nie przesadzaj, zapach ma pomóc. Wybierz ładne, gustowne ubranie, poproś o przyjaciela radę w doborze ubioru. Pamiętaj, że seksownie jest być sobą. Staraj się wyglądać jak najlepiej na własnych warunkach. Oznacza to, że nie golisz się, jeśli lubisz mieć brodę, nie nakładasz marynarki, jak lubisz styl sportowy. Nie będziesz się czuł komfortowo, jeśli nie jesteś sobą i nie zachowujesz się jak Ty. Pewność jest kluczem do uwodzenia, a kobiety wyczują czy ją posiadasz. One z łatwością potrafią uwieść faceta, którego niepewność widzi na twarzy

Słuchaj jej
Kiedy uwodzisz kobiety, próbuj słuchać. Ludzi łatwiej dają się przyciągnąć do tych, którzy są nimi zainteresowani. Zamiast opowiadać wszystkie swoje historie, słuchaj. Postaraj się zadać więcej pytań, niż odpowiadasz. Proste pytania, łamią lęk przed otwieraniem się. Wypróbuj  takie tematy rozmowy na pierwszej randce, które są miłe, ale dostarczą Ci informacji. Zawsze mów, że słuchasz. Uśmiechaj się, przytakuj i od czasu do czasu, dołóż swoje trzy grosze w typie „…wow, tak, świetnie, „. Zadaj pytania uzupełniające.

Atrakcyjność seksualna jest związana z osobowością. Jeśli dobrze poznasz osobę, skuteczniej uda ci się uwieść kobietę, możesz bardziej cieszyć się spotkaniem seksualnym. To pewny sposób przejścia na kolejne etapy zdobycia dziewczyny.

Bądź pewny siebie.
Zaufanie jest czymś, co przyciąga ludzi. Jeżeli czujesz się dobrze ze sobą, przyciągasz do siebie kobiety, które pragniesz. Zachowuj pewność siebie bez przechwalania się. Bądź facetem, który wie, czego chce. Ale pamiętaj – jest też cienka czerwona linia. Jeśli przesadzisz, najprawdopodobniej będziesz wyglądać arogancko zamiast pewnie.
Nie chcesz tego. Nikt nie lubi arogancji. Obserwuj też swoją postawę. Jesteś elegancki, pachnący i uroczy, nic Ci nie brakuje. Trzymaj prosty kręgosłup, wysuń klatę, głowa wysoko, chód pewny…rób wszystko, co zwiększa Twoją pewność siebie, a wzmacnia jej emocje.

Rozśmieszaj
Poczucie humoru to istotny składnik przepisu – jak skutecznie uwieść kobietę. Pogodny i w dobrym guście żartujący facet, zawsze przyciągnie każdą kobietę. Zaimponuj jej i spraw, że będziesz dla niej atrakcyjny. Nie przesadzaj z żartami i pamiętaj, że są tematy, z których nie żartujemy, możesz otrzymać ocenę klauna. Jeżeli humor, nie jest Twoją mocna stroną, wykorzystaj wiedzę innych lub internet, po prostu trochę się przygotuj. Może okazać się kluczem do jej serca. Miej na uwadze sentencję:

„Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, to możesz z nią zrobić wszystko” – Marilyn Monroe
(“If you can make a woman laugh, you can make her do anything.” – Marilyn Monroe)

Używaj języka ciała do flirtowania
Zarówno kobiety jak i mężczyźni używają ciała do przekazu informacji. Bezpośredni i pewny język ciała może sygnalizować zainteresowanie. Użyj ciała, które pokażą kobiecie, że jesteś dla niej atrakcyjny, pociągający i interesujący fizycznie. Używając swojej sylwetki, twarzy, zachowania, przekażesz kobiecie tyle informacji ile chcesz, aby wiedziała.
Gdy masz ochotę na bliższą znajomość:
jeżeli skieruje na Ciebie wzrok, podnieś brwi. Jeżeli wasze spojrzenia zejdą się, będziesz wiedział, czy jesteście sobą zainteresowani. Powiększą się źrenice i zwiększy częstotliwość mrugania. Mów ciszej i obniż głos. Wybierz ten sam napój co ona i podnoś szklankę w ty samym momencie.
Siedząc, uśmiechaj się ustami i oczami. Trzymaj głowę lekko przechyloną w bok i lekko cofnij ramiona. Nie składaj rąk i nie trzymaj drinka na klatce piersiowej. Sygnalizujesz, że pod każdym względem, czujesz się pewnie.
Znajdź sposób na flirciarskie przełamanie bariery dotykowej. Weź kobiecą rękę i poprowadź ją dookoła baru lub gdziekolwiek chcesz, aby z Tobą poszła. Poprowadź ją, kładąc wygodnie i delikatnie dłoń na jej plecach.

Wypróbuj odpowiedni bajer

Bajery mają złą opinię. Jeśli jednak użyty tekst na podryw nie jest nadużywany, może rzeczywiście podkreślić Twój urok i zainteresować kobietę.
Jeżeli umiesz wykorzystać tekst na podrywanie – może pomóc. Kobiety reagują mniej przychylnie na podryw, które są pustymi komplementami lub mają charakter seksualny.
Jeśli chcesz bajerować, wymyśl coś sprytnego, co podkreśla aspekt Twojej osobowości lub życia. Podrywaj na interesująca pracę lub hobby. Jeżeli zyskasz aprobatę. Podryw na tekst często sprawdza się w kontynuowanej rozmowie

 

poznampana.pl – „Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę” (Pablo Picasso)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 20 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.