Jak uwieść faceta, ciągle skuteczne sposoby na uwodzenie

jak uwieść faceta, sposoby na uwodzenie

Jak uwieść faceta i przyprawić go o szybsze bicie serca

Możesz uwieść mężczyznę swoją inteligencją, poczuciem humoru, spontanicznością, mową ciała – wszystko to bez zdejmowania ubrania i dotykania go. Ale…sam wygląd nie wystarczy. Owszem, przyciągnie uwagę mężczyzn, ale tylko twoja osobowość zdobędzie jego serce i uwiedzie umysł. Świetny wygląd, przyciąga uwagę każdego faceta, ale jeśli chodzi o uwodzicielstwo, potrzeba trochę więcej. Atrakcyjne usta nic nie znaczą, jeśli kobieta nie wie, jak dobrać odpowiednie słowa, które wzbudzą zainteresowanie mężczyzny. Aby uwieść mężczyznę, musisz być sobą. Nie potrzebujesz kosztownych rzeczy, które sprawią, że od razu będziesz wyglądać ładnie. Zapomnij o narzuconych standardach piękna, skup się na sobie. Aby uwieść mężczyznę, musisz wiedzieć, kim jesteś i co oferujesz. Pewności siebie nie da się kupić. Pokaż, że jesteś dumna z tego, kim jesteś, a uwiedziesz każdego mężczyznę, jakiego zapragniesz. Sposoby na uwodzenie są w tobie samej.

Techniki uwodzenia, które pozwolą ci uwodzić mężczyzn wcale nie są uzależnione od wieku, wyglądu czy doświadczenia. Patrzenie, jak mężczyzna jest podniecony i niezręczny z powodu napięcia seksualnego, które stworzyłaś, to niezapomniane uczucie, które nie każda kobieta doświadcza. O tym jak uwodzić facetów, kobiety wiedziały chyba od zawsze. Niektóre mają naturalny zmysł do uwodzenia, a inne muszą wykazać się inspiracją i zmysłowością.  Niemniej jednak ciągle wiele technik, wiele pomysłów pozostaje jeszcze w sferze poszukiwań. Nawet kobiety, które doskonale znają męski profil randkowy i myślą, że o uwodzeniu wiedzą wszystko, nieustannie próbują znaleźć szybsze i skuteczniejsze sposoby na wyjątkowe zdobycie mężczyzny. .

jak uwieść faceta, sposoby na uwodzenie
jak uwieść faceta, techniki na uwodzenie

 Co już działa i czemu faceci nie potrafią się oprzeć?

Słuchaj go

Słuchanie wymaga wysiłku i nie ma znaczenia, czy to towarzyska rozmowa czy pierwsza randka. Każdy facet potrzebuje uwagi, lubi zaimponować lub pochwalić się swoim hobby. Nawet, jeśli nie interesuje Cię temat, a on jest fanem motoryzacji i uwielbia swój garaż, musisz go wysłuchać. Doceń taką metodę swojego uwodzenia i poznawania. On będzie zachwycony i szczęśliwy, a Ty zyskujesz dodatkowe informacje do wykorzystania. Poprzez rozmowę wyrabiasz sobie decyzję czy o tego faceta walczysz. Patrz odważnie, przytakuj, zadawaj pytania, wtrącaj swoje zdanie, po prostu okazuj zainteresowanie. Komunikacja to podstawa zbliżenia się do potencjalnego partnera, gdy masz problem jak uwieść faceta.

Niech zobaczy twoją najlepszą stronę

Czy uważasz, że jesteś sexy? Jeżeli nie, zacznij czuć się seksownie. Trochę pokaż, trochę ukryj. Jeśli chcesz uwodzić, musisz zostać sprytną uwodzicielką, musisz poczuć się jak ona. Gustownie wyeksponowane: zapach, ubiór, makijaż, seksowne dodatki mają kolosalne znaczenie, a sam zapach jest ważny i bardzo indywidualny. Ubieranie z wdziękiem doprowadza mężczyzn do szaleństwa i podniety. Jeżeli będziesz w stanie udoskonalić swój obraz i maksymalnie wykorzystać swoje możliwości, osiągniesz cel.
Gdy jesteś w pobliżu faceta, którego chcesz uwieść, subtelnie zwróć jego uwagę na swoje seksowne atuty. Mężczyźni kochają piersi, seksowne nogi i tyłek – wiesz to dobrze. Pozwól mu podziwiać swoje kobiece zalety. Kiedy zakocha się w Twoim ciele, jest już na dobrej drodze, aby dał się uwieść. Będzie Twój.  Faceci nie mogą oprzeć się kobiecym kształtom.

Komplementy mile słyszane

Sposoby na uwodzenie muszą być, przede wszystkim, prawdziwe. Możesz wykorzystać:

  • wygląd i warunki fizyczne (…masz nieziemskie oczy, spojrzenie, usta, włosy, zgrabny tyłek…) – faceci, też patrzą w lustro i doskonale sobie zdają sprawę ze swojego wyglądu, nad którym często ciężko pracuję
  • pochwały (…tego nikt nie umiał naprawić,…ja tak nie potrafię,…) – pozwól mu się wykazać, a nawet szukaj okazji, aby mógł Ci zaimponować. Potem dowartościowuj jego sprawne ręce i umysł.
  • ubiór i zapach (…świetnie w tym wyglądasz, Twój zmysłowy zapach działa na mnie…) – mężczyznom, tak jak kobietom, zależy na wyglądzie i przyciągającym zapachu. Pragnie się podobać kobietom i lubi być doceniony za swój wysiłek włożony w wygląd i zapach.
  • poczucie humoru (…uwielbiam Twój humor, Ty wiesz jak rozbawić dziewczynę, imponujesz…) –
  • komplementuj go za stosunek do Ciebie ( …podziwiam Twoją odpowiedź, …cieszę się, że czekałeś,…jesteś taki męski, czuły, delikatny…)

Dbaj o kontakt wzrokowy

Nie chcesz, żeby myślał, że jesteś dla niego pociągająca, więc nie przesadzaj z tą grą. Spójrz, ale zawsze odwracaj „zawstydzony” wzrok, jak na ciebie patrzy. Robiąc to, nigdy nie będzie pewien, czy nawet na niego patrzysz. A jednak… zacznie się Tobą coraz bardziej interesować .

Uśmiechaj się do niego

Mężczyźni są automatycznie przyciągani przez kobiety, które wydają się szczęśliwsze i bardziej roześmiane. Uśmiechnięta, zalotna kobieta wydaje się o wiele bardziej seksowną. Kiedy rozmawiasz z nim, często się uśmiechaj. Uśmiech przyciągnie go do ciebie. Ale nie przesadzaj, daj do zrozumienia, że ​​masz coś dla niego, czego chce. Próbujesz go uwieść, nie daj mu poznać, że go lubisz.

Flirtuj

Jeśli facet, którego uwodzisz, jest dla ciebie pociągający seksualnie musisz go rozgrzać. Mowa ciała ma tu decydujące znaczenie. Poprawianie włosów, odsłanianie szyi, zabawa ustami, uśmiechy, spojrzenia – to uwodzicielskie manewry na uwodzenie, wabiące mężczyznę triki. Daj mu znać, że od czasu do czasu masz ochotę na bezpieczny flirt. Kiedy rozmawiasz, zacznij flirtować i spraw, by chciał kontynuować rozmowę z Tobą. Jeśli jego oczy śledzą Twoje wysiłki, robisz świetną robotę, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że zyskałaś jego zainteresowanie.

Nieoczekiwane dotknięcia

Kiedy jesteś blisko i rozmawiasz z nim, znajduj okazję do dotyku jego dłoni. Jeśli siedzisz obok niego, pozwól stopom dotknąć jego stóp i udawaj, że tego nie zauważyłeś. Złap go za rękę, gdy przechodzisz przez ulicę. Stwórz okoliczności, które pozwolą mu Cię dotknąć, a on będzie chciał więcej. W utrwalaniu relacji nie możesz lekceważyć potęgi flirtu.  Nieoczekiwane dotknięcia, mogą także przełamać nieśmiałość w miłości, jeśli stanowią barierę. Twórz niezręczne sytuacje. Daj mu szansę dotknięcia Ciebie, a on zrobi coś więcej, niż tylko fantazjowanie o tobie. Jeśli usiądzie na krześle, stań za nim i sięgnij na stół, by coś dostać, kiedy nie patrzy. Odwróci się mimowolnie, a jego ramiona dotkną piersi, oczywiście przez przypadek. Pomyśli, że ma szczęście, że może cię dotknąć w miejscach, o których mógł tylko pomarzyć. Jeżeli wiesz, jak uwieść mężczyznę, który nie jest jeszcze Twój, możesz sprawić, by zakochał się w Tobie lub został partnerem. Dobrze jest mieć takie możliwości na uwodzenie, prawda?

Nie rzucaj się na niego

Techniki i sposoby na uwodzeniejak uwieść faceta – nie powinny dawać mu znać, że jest gorącym tematem. Jasna informacja, że ​​Cię interesuje, jest mało seksowna i nie byłaby ekscytująca dla niego. Nie chcesz tego. Zamiast uwodzić faceta, przyciągniesz kilka krótkich spojrzeń. Faceci lubią przejmować inicjatywę, nie zapominaj o tym. Zawsze sprawiaj, by wyglądało, jakby to on Cię adorował, nawet jeśli każdy Twój krok pozostawia ślad uwodzenia.

Ignoruj ​​go od czasu do czasu

Gdy wydaje ci się, że wszystko idzie zbyt gładko, od czasu do czasu, przestań zwracać na niego uwagę. Facet zawsze będzie chciał dyktować warunki, gdy czuje, że świetnie się bawi. Tak więc przynajmniej na początku, nie pozwól mu poczuć się tak, jakby mógł zrobić na Tobie wrażenie. Zignoruj ​​go od czasu do czasu. Otrząśnie się, a niepewność  sprawi, że będzie Cię bardziej pożądał.

Moc erotycznych tańców
Sprawa prosta. Nie umiesz, to naucz się tańczyć w sposób erotyczny. Większość kobiet uwielbia wyrażać się na parkiecie. Czemu się tego nie nauczyć i nie robić tego we właściwy sposób?  Są kursy na ten temat, pójdź do klubu, obserwuj i ucz się. Nie lekceważ siły tańca, to bardzo potężna broń. Niech Twoje biodra i pupa ocierają się o jego nogę. Jeśli potrafisz sobie poradzić z facetem, żeby zabrał cię na tańce, to na pewno wzmocnisz uwodzenie. Pokaż swoje umiejętności na parkiecie i pozwól mu na Ciebie patrzeć. Wspólny taniec to świetny sposób na budowanie chemii i nieoczekiwany dotyk.

Podsumujmy

Pierwszą rzeczą, jaką mężczyzna zauważa w tobie, nie jest to, co masz na sobie, ale twoja pewność siebie. Jeśli ​​czujesz się komfortowo, będzie to widoczne w Twojej postawie. Jeśli tak nie jest, będziesz wyglądać na zdenerwowaną. Jeden szczery uśmiech może uwieść każdego mężczyznę. Pokazuje, że jesteś w dobrym nastroju i fajnie jest być przy Tobie. Kiedy przekazujesz uśmiech mężczyźnie, upewnij się, że nawiązujesz kontakt wzrokowy przez kilka sekund. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby facet był Twój lub pożądał Ciebie, to mini przewodnik, jak uwieść mężczyznę, który jeszcze nie jest Twoim. Flirt i techniki na uwodzenie są sztuką i jest to całkiem przyjemne. Kilka z tych porad może wydawać Ci się podstępne i intrygujące, ale grasz czysto. Wykorzystujesz zaletę bycia kobietą i sprawiasz, że facet będzie się pocił z pożądania! Pamiętaj, że na niektóre rzeczy nie masz wpływu, a niektóre z nich się wydarzą, niezależnie od tego, czy tego chcesz czy nie. Z drugiej strony to, na co tak długo czekasz stanie się częścią twojego życia. Dobre rzeczy nie zdarzają się z dnia na dzień. Potrzeba czasu i doświadczenia miłosnego, aby znaleźć mężczyznę, który będzie Ciebie godny.. Tak czy inaczej, sposoby na uwodzenie istnieją i wszyscy są szczęśliwi, a świat jest lepszym miejscem.

poznampana.pl – Należy zawsze ukrywać to, co się czuje, by zachować to, co się kocha (Andre Maurois)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *