Pomocne tematy rozmowy na pierwszej randce

rozmowy na pierwszej randce

Skuteczne tematy rozmowy na pierwszej randce

Randki są bardzo ekscytujące, ale szczególnie trudno, jest prowadzić konstruktywne rozmowy na pierwszej randce. Jeśli nie wiesz, o czym lubi rozmawiać Twoja połowa lub jakie są jej zainteresowania, nie łatwo jest utrzymać płynność rozmowy w obawie o niezręczność lub wścibskość. Odpowiednio ukierunkowane pytania, mogą być świetną okazją do wzajemnego poznania się, a także do zabawy. Poniżej znajdziesz porady kilku pytań, które możesz zadać i dowiedzieć się, w jaki sposób mogą Ci pomóc.

Co lubisz robić w wolnym czasie?
To może być oczywiste pytanie, które należy zadać, ale dobrze jest pozbyć się domysłów na wstępnym etapie randki. Tutaj zdrowy rozsądek to dobry doradca, więc warto zapytać partnera, co lubi robić w wolnym czasie. Czy jest to czynny sport czy bierny wypoczynek? Czy woli muzea czy galerie? A może czas z książką jest formą wypoczynku? Niektóre z tych informacji, możesz zobaczyć na profilu randkowym, gdzie możesz wcześniej zorientować się w zainteresowaniach partnera. Jeśli tam zajrzałeś, wyjaśnij, że wykonałeś pracę domową i chcesz dowiedzieć się więcej. Takie rozmowy na pierwszej randce, okazują zainteresowanie rozrywkami partnera. Dajesz mu znać, że chcesz go lepiej poznać, co może pomóc w tych ważnych, pierwszych etapach.

Czego poszukujesz w partnerze?
Podobnie jak w przypadku powyższego pytania, daje to doskonałą okazję, aby zaimponować w późniejszym terminie. Jeśli Twój potencjalny partner lubi spotykać się z osobami, które są wesołe i potrafią śmiać się z siebie, będziesz wiedział, w jakim towarzystwie i tonie możesz spędzać spotkania. Jeśli to typowi intelektualiści, możesz później popracować nad tym w rozmowie. Rozmowy na pierwszej randce, powinny być również pokazem własnej osobowości, więc upewnij się, że nie robisz tego kosztem bycia sobą!

Która książka/film wywarła na Tobie największy wpływ?
Rozmowa w kategoriach kulturalnych upodobań Twojego partnera wiele o nim mówi i jest doskonałym źródłem rozmowy, a także zapobiega niezręcznej ciszy. Udane randki polegają na znalezieniu wspólnej płaszczyzny i nawiązaniu porozumienia. Obejrzany film lub przeczytana książka, podtrzymuje i rozwija temat rozmowy na pierwszej randce. Jeśli będziesz postępować zgodnie z tą prostą poradą, powinieneś być w stanie łatwo przejść przez początkowe etapy randki. Dzięki dodatkowym informacjom dowiesz się więcej o swoim potencjalnym partnerze.

Co uważasz za duży nietakt?
Uzyskanie odpowiedzi na to pytanie, to jak dobra rada randkowa na starcie. Unikniesz robienia czegokolwiek, co mogłoby potencjalnie zakończyć pierwszą randkę i sprawić, że osoba, którą się interesujesz przestałby się z Tobą spotykać. Jeśli zrezygnujesz z tego pytania, być może już jesteś na straconej pozycji ponieważ, np. obgryzasz paznokcie, rozmawiasz z pełnymi ustami lub bierzesz telefon w niewłaściwej sytuacji. Wyeliminuj te błędy randkowe, poznając odpowiedź na początku wieczoru.

Oczekiwania od życia, jakie cele i aspiracje są dla Ciebie ważne?
Nie bój się tego pytania, dowiedz się, jakie potencjalny partner ma cele i aspiracje. Czy koncentruje się na karierze, czy też ma jakieś skryte marzenia, które chce spełnić? Większość porad dotyczących randek koncentruje się na idei znalezienia kogoś, kogo wartości pasują do Ciebie, a to pytanie da ci wyobrażenie o tym, co naprawdę kochają i czego chcą w życiu.

Końcowe porady
Zadawanie pytań osobistych może sprawić, że Twoja randka będzie trochę jak przesłuchanie, więc pamiętaj, aby zachować lekki nastrój i nie pytaj o nic, co mogłoby wydawać się uciążliwe lub wścibskie. Zadawanie pytań jedno za drugim, nie jest dobrym pomysłem. Takie pytania powinny być rozłożone na cały randkowy wieczór, aby wszystko wyglądało bardzo naturalne. Tematy rozmowy na pierwszej randce, mają pobudzić wyobraźnię partnera o Twojej osobowości. Ale pamiętaj….sam też przygotuj się na odpowiedzi. Zastosowanie prostych rozwiązań to często najlepsza i najkrótsza droga do odniesienia sukcesu.

 

poznampana.pl – konsekwencje naszych czynów biegną szybciej, niż my przed nimi uciekamy (Deval Jacques)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *